Celodenní workshop originální metody hudební výuky Timbalooloo s jejím zakladatelem Oranem Etkinem

Vydáno: 1 minuta čtení

Poznejte nový přístup k hudební výchově pro děti, obohaťte svou výuku o nové nápady a postupy a užijte si workshop, který vám ukáže, že k hudbě jde přistupovat úplně jinak. 

Workshop je určený pro pedagogy, kteří rádi posouvají své osobní i pracovní obzory. V rámci kurzu se seznámí se vzdělávací metodou Timbalooloo přímo od jejího autora, držitele Grammy Orana Etkina. Jedná se o metodu, která pracuje s emocemi, příběhy a propojováním jazyka a hudby. Přináší pohledy na to, jak dětem zábavnou formou představit rytmus, tempo, melodii, ale i různé světové kultury. V rámci workshopu se pedagogové naučí hned několik příkladů využití Timbalooloo v praxi, které můžete následně zahrnout do své vlastní výuky.

15. 5. 2022 (Čajkovského 12Praha 3) - SPECIÁLNÍ NABÍDKA POLOVIČNÍ CENA 500 KČ

Celá akce je podporována LEGO Group a je v duchu filozofie učení hrou. Pro plné zapojení do workshopu je nutná základní znalost hry na hudební nástroj a angličtina alespoň na úrovni B2.

Kurz je akreditován v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Č.j.: MSMT- 45798/2020-1.
 

Zdroj: Pozvánka Mladí ladí dětem

Další aktuality