Anketa „Ředitel roku“

Vydáno: 1 minuta čtení

Znáte výborného ředitele nebo ředitelku školy, ketří si zaslouží titul Ředitel roku? Nominujte je v prvním ročníku nové ankety a vyhrajte zajímavé ceny.

KategorieŘízení školy online

• Základní škola
  • Střední škola
  • Malotřídní škola

Nominace

Své kandidáty mohou nominovat žáci, studenti, absolventi, rodiče, pedagogové i zřizovatelé škol na www.tutor.cz/reditelroku do konce prosince 2018.

Ceny

Vítěz ankety získá manažerský kurz od společnosti Top Vision a pro svou školu barevnou tiskárnu Samsung Multifunction Xpress C460FW od vzdělávací organizace EDUkační LABoratoř.

Tři z nominujících budou vylosováni a obdrží zajímavé ceny od společností Tutor, Top Vision, časopisu Řízení školy a dalších partnerů.

Anketu vyhlašuje společnost Tutor s.r.o. realizující přípravné kurzy k maturitě a přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy.

O vítězi rozhodne odborná porota.

Více informací a nominace na: www.tutor.cz/reditelroku

Řízení školy online Řízení školy online Řízení školy online

Zdroj: Informace o anketě "Ředitel roku" společnosti EDUkační LABoratoř