Angličtináři, zapojte se do projektu Let’s Speak!

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Národní institut pro další vzdělávání zve učitele anglického jazyka k účasti na vzdělávacím kurzu Cambridge English: Let’s Speak! Projektu je udělena osobní záštita ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřiny Valachové, Ph.D.

Cambridge English: Let’s Speak! je vzdělávací projekt určený pro učitele angličtiny. Tento projekt je poskytován institucemi Cambridge English Language Assessment, Part of the University of Cambridge, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Národním institutem pro další vzdělávání učitelům angličtiny, kteří mají zájem o moderní a užitečné styly výuky.

Přestože je mluvení základním elementem jazykové výuky a jazykového rozvoje, zůstává v mnoha třídách v pozadí ostatních jazykových dovedností.

Cambridge English: Let’s Speak! Vám nejen pomůže hlouběji porozumět, na čem je tato jazyková dovednost stavěná a osvojit si konstruktivní rámec hodnocení studentů, ale navíc Vám poskytne nové impulzy a inspiraci pro zdokonalování Vašich vyučovacích metod.

Registrace je otevřena do 20. října 2016. Kurz je poskytován všem vyučujícím zdarma.

Další informace v přiloženém PDF.

Let’s SpeakNIDV

Pro registraci navštivte webové stránky: www.cambridgeenglish.org/cz/lets-speak