ADHD ze všech stran

Vydáno: 2 minuty čtení

Odborná konference určená pro všechny odborníky, učitele, rodiče a další zájemce

18. února 2021

Kdo, jak a kdy určuje v České republice diagnózu ADHD? Jaké jsou aktuální trendy v medikaci? Jaké jsou klíčové momenty a riziková období ve výchově dítěte s ADHD? Jak budovat pozitivní vztah ke vzdělávání u dětí s ADHD a jak sestavit funkční individuální vzdělávací plán? Jaké možnosti máme z hlediska hledání přístupu a terapie při práci s dětmi s ADHD?
Online konference nabídne pohled na ADHD z různých stran. Zazní zde názor dětského psychiatra, rodiče, pracovníků školy (ředitele, učitele, školního psychologa), speciálního pedagoga a také terapeuta.

Program odborné konference

• 9:00 – 9:05 – Zahájení
  • 9:05 – 10:05 – ADHD pohledem dětského psychiatra
  • 10.05 – 11.05 – Máme doma dítě s ADHD – zkušenosti a rady rodičů
  • 11:05–11:20 – Přestávka
  • 11:20 – 12:15 – Dítě s ADHD ve škole
  • 12:15–13:15 – Možnosti terapie aneb nebojte se spolupráce s terapeutem u dětí s ADHD

• 990 Kč

Celá konference bude probíhat online. Po úhradě konferenčního poplatku Vám s předstihem bude zaslán link pro sledování jednotlivých přednášek. V případě, že budete potřebovat další informace, můžete nás kontaktovat na adrese seminare@pasparta.cz.

Více informací a registrace

Zdroj: Nakladatelství Pasparta