5. mezinárodní konference pořádaná Centrem kognitivní edukace Cogito: Týmová raná péče o děti

Vydáno: 1 minuta čtení

26. 11. 2016 proběhne na ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě již 5. mezinárodní konference pořádaná Centrem kognitivní edukace Cogito. Pozvání na konferenci přijala Dr. Sari Alony z Feuersteinova institutu v Izraeli, která v dopolední části promluví na téma „Týmová raná péče o děti“. Odpolední sekce pak budou věnovány praktickým zkušenostem a poznatkům vycházejícím z práce s Feuersteinovou metodou instrumentálního obohacování. Letošní konference bude zároveň příležitostí pro všechny zúčastněné vzpomenout na nedávno zesnulou doc. Věru Pokornou, která Feuersteinovu metodu instrumentálního obohacování do České republiky přivedla a jako první u nás začala v metodě školit lektory.

Další informace o konferenci včetně přihlášky naleznete na www.centrum-cogito.cz nebo Vám je ráda poskytnu na emailové adrese: irena.marusincova@email.cz

Mgr. Irena Marušincová
Cogito – Centrum kognitivní edukace