Pracovní situace

Plán činnosti výchovného poradce a školního metodika prevence v 1. pololetí školního roku 2019/2020

Publikováno: Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.

Pracovní situace shrnuje základní činnosti výchovného poradce a školního metodika prevence v 1. pololetí školního roku 2019/2020. Jedná se o aktivity, které vykonávají výchovní poradci a školní metodici prevence ve veřejných i neveřejných základních a středních školách. Obsah článku vychází z právní úpravy účinné ke dni jeho publikování. V případě pozdějších změn právních předpisů je nutné, aby školy vycházely z aktuální právní úpravy.

Pro zobrazení pracovní situace je třeba se přihlásit (vpravo nahoře) nebo si zakoupit další licenci.

Kategorie pracovních situací