Pracovní situace

Minimální mzda státu EU a výjezdy škol do zahraničí

Publikováno: Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D., Mgr. et Ing. Matěj Gregárek

Výjezd pedagoga školy do některého ze států EU - odměna minimální mzdou daného státu EU

(V tomto článku je vyjádřen právní názor jeho autorů. V případě sporu, včetně soudního řízení týkajícího se konkrétní věci, mohou být stanoviska a závěry třetích stran, včetně soudu, odlišná od těch, která jsou prezentována v tomto článku.)

Pro zobrazení pracovní situace je třeba se přihlásit (vpravo nahoře) nebo si zakoupit další licenci.

Kategorie pracovních situací