Pracovní situace

Metodický výklad k odměňování

Publikováno: Autor/autoři: MŠMT

Metodický výklad k odměňování pedagogických pracovníků a ostatních zaměstnanců škol a školských zařízení a jejich zařazování do platových tříd podle katalogu prací má pomoci ředitelům, odpovědným zaměstnancům škol, školských zařízení a jejich zřizovatelům ke snadnější orientaci v odměňování a zařazování do platových tříd.  Aktualizace provedená v srpnu 2019 rozšiřuje text výkladu zejména s ohledem na odměňování a vykazování činností podporovaných z tzv. šablon. Výklad byl také doplněn o text k platovému zařazení vedoucích pedagogických pracovníků.

Pro zobrazení pracovní situace je třeba se přihlásit (vpravo nahoře) nebo si zakoupit další licenci.

Kategorie pracovních situací