Nový portál pro hodnocení vzdělávacích kurzů pro pedagogy - lepší orientace v široké nabídce

Datum: Autor/autoři: Šárka Mrázová Rubrika: Představujeme

Pedagogové budou mít nově možnost vyhledávat vzdělávací kurzy na jednom recenzním portálu i s relevantním hodnocením. Odborníci z Pražského inovačního institutu (Pii) pracují na novém systému hodnocení vzdělávacích kurzů pro učitele. Měl by jim usnadnit orientaci v široké nabídce a poskytnout souhrnné informace o dalším profesním vzdělávání. Projekt financuje hlavní město Praha, připojí se k němu i Královéhradecký a Liberecký kraj a autoři chtějí oslovit i další kraje v České republice. Podobný nástroj pro hodnocení dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) zatím v Česku neexistuje.