Netflix pro školy - největší vzdělávací program už využívá přes 4 000 českých škol

Datum: Autor/autoři: Tereza Knížková Rubrika: Představujeme

„Zapojení dokumentárního filmu do výuky výrazně oživilo naše hodiny OSV (osobnostní a sociální výchovy). Umožnilo mi ukázat dětem jiné světy, historii. Autenticky. Vaše filmy opravdu zbožňuji, líbí se mi, že nejsou stylizované, že v nich najdu to podstatné,“ tvrdí Leona Vyvialová ze ZŠ Chýně v okrese Praha-západ. Hodnotí nabídku vzdělávacího programu a audiovizuálního portálu JSNS.CZ. Ten nabízí vyučujícím a jejich žákům prakticky využitelné materiály do hodin prezenční i distanční výuky.