Nejdůležitější je dostat dítě do školy. Pak už si s ním poradíme

Datum: Autor/autoři: Pavla Tomášová Rubrika: Inspirace a inovace

„Chcete být součástí týmu základní školy v Litvínově? Máte rádi výzvy? Jste týmový hráč? Pak hledáme právě Vás. Jsme škola, kde se děti cítí příjemně a bezpečně.“ Tak vypadá náš aktuální inzerát. Mluví za vše. Osobně smekám před našimi učiteli. Obdivuji, s jakou energií, elánem a novými nápady předstupují každý den před děti. S radostí pozoruji rodící se inovace zacílené na poskytování podpory všem našim dětem. Klíčem k úspěchu jsou dobré vztahy a týmová spolupráce.