Lidé v popředí. Rozhovor s odcházejícím předsedou UR ZUŠ ČR Alešem Chalupským

Datum: Autor/autoři: Redakce časopisu Řízení školy Rubrika: Informace z ÚUR ZUŠ ČR

Po čtenářsky úspěšné řadě seznamování se členy Rady AZUŠ ČR tentokrát redakce nabídne názory a postoje pedagogů a ředitelů, kteří reprezentují spolek Umělecká rada ZUŠ ČR. Čtenáři se tak budou moci seznámit s představiteli organizace, jejichž hlavním úkolem není pouze organizování soutěží MŠMT, ale také celková kvalita vzdělávání na ZUŠ a implementace nových pedagogických přístupů. Na úvod jsme oslovili „loučícího se“ předsedu, pana Aleše Chalupského, ředitele ZUŠ Biskupská 12 v Praze 1.