Jak český král z boje neutekl...

Datum: Autor/autoři: Bc. Jiří Stárek Rubrika: Informace z ÚUR ZUŠ ČR

Mezi významné osobnosti českého školství jistě patří odcházející ředitel Ústavu profesního rozvoje pedagogických pracovníků na Pedagogické fakultě UK v Praze PhDr. Václav Trojan, Ph.D. Dlouhé roky působil jako vedoucí Centra školského managementu, kde se s ním potkávalo i mnoho ředitelů základních uměleckých škol, kteří cítili, že vzdělání z konzervatoře nebo z některé vysoké školy uměleckého zaměření pro aktuální práci ve funkci ředitele školy nemůže stačit.