Dětský hlas ze ZUŠ...

Všechno, co ve škole děláme, děláme kvůli nim. Všechno, čím se v tomto časopise zabýváme, se jich týká. Všechno, co mezi sebou řešíme, má na ně dopad. Co si ale o tom všem myslí oni, na to se jich neptáme. Distanční doba přinesla mnoho podnětů (a to nejen v literárně-dramatickém oboru) k tvorbě článků, fejetonů, úvah a reflexí žáků ZUŠ. Tuto stránku proto otevřeme a věnujeme pravidelným příspěvkům našich žáků. Je na nás, ředitelích a učitelích, zda se jejich názory necháme inspirovat.

Podporuje české školství rozvoj studentů?
Naše české školství je postavené na tom, aby studenty, nás děti, naučili to, co oni (Ministerstvo školství, vláda) považují za potřebné. Aby všichni žili stejně, tak jak to stát očekává, podle „daného“ stereotypu, který zde v ČR funguje už řadu let. Abychom uděla