Podnikání lze začlenit přímo do výuky

Datum: Autor/autoři: Tereza Podhorská Rubrika: Téma podnikání

Realizujeme program pro studenty středních škol Můžeš podnikat a inspirujeme studenty k tomu, aby byli podnikaví a vzali život do svých rukou. Spolupracujeme s čestnými podnikateli s přesahem, kteří vedou semináře na středních školách a inspirují studenty svými příběhy. Věříme, že každý člověk je jedinečný a má možnost se v životě realizovat a být šťastný. Musí ale zjistit, jaké jsou jeho silné stránky, co ho zajímá, „nenechá ho v noci spát“, a tím směrem se vydat. A podnikání je jednou z možností, jak realizovat své nápady a být přínosem pro společnost.