Rok plný výzev

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová Rubrika: Představujeme

A je tu další nový školní rok. Program v družinách a klubech se začíná rozjíždět. Co zkusit tentokrát celoroční hru či projekt nechat naplánovat samotné děti? Co kdyby si vyzkoušely, co chtějí samy sobě zprostředkovat. Slovo výzva - challenge je možná v dnešní době tak trošku módním a nadužívaným výrazem, ale pro děti má v sobě velký motivační náboj. Ve školní družině ve Stráži jsme takový projekt zkusili a možná bude inspirovat i vás, abyste vyzkoušeli celoroční hru jinak.