Příroda je kouzelnice

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová Rubrika: Inovace a inspirace

Příroda kolem nás je plná krás a vždy inspirovala umělce i vědce. Při pozorování přírody mohou děti popustit uzdu své fantazii a vyzkoušet svoji představivost. S dětmi v družině můžete sledovat, jak se mění spektrum a dostupnost přírodnin od jara do zimy pro jejich vytváření a aktivity. V příspěvku najdete inspiraci pro vytvoření několika vyzkoušených aktivit, které můžete realizovat nejen v tomto jarním období. Aktivity jsou vhodné jak pro prezenční pobyt v družině, tak i pro účastníky, kteří mají distanční výuku.