Hravé úkoly aneb úkoly a hry

Datum: Autor/autoři: Naděžda Kalábová Rubrika: Inovace a inspirace ze škol

Děti si rády hrají. Pro nás dospělé to znamená neustálé přemýšlení nad tím, čím děti zaujmout, jak je správně motivovat, jak účelně využít jejich volný čas. Cílem nabízených činností je rozvíjet získané schopnosti a dovednosti, dát dětem příležitost projevovat se po svém, přirozeně, dětsky, radostně a zároveň najít možnosti vhodného řešení nesnází, zvládnout vyřešit nejrůznější situace při řešení nabízených úkolů.