Výzkum: Pro rodiče předškoláků je důležité, aby učitelé budovali vztahy mezi dětmi

Datum: Autor/autoři: Václav Zeman Rubrika: Odborná sdělení

Společnost IdeaSense vypracovala pro vzdělávací společnost School My Project výzkum o potřebách českých rodičů, kteří čerstvě vybrali nebo letos budou vybírat pro dítě základní školu. Z jejich odpovědí vyplývá, že očekávání a potřeby českých rodičů směrem ke školám jsou velmi různorodé a mají více rovin a úhlů pohledu. Výzkum rodiče dělí do čtyř skupin dle jejich přístupu ke školám.