"Včelka" - osobní trenér čtení, domácí i školní využití

Datum: Autor/autoři: PaedDr. Renata Wolfová , Ing. Michal Zwinger Rubrika: Představujeme

„Včelka“ zlepšuje úroveň čtenářských dovedností, pomáhá dětem při obtížích se čtením, zejména dětem s dyslexií. V souladu se současnými přístupy se zaměřuje na rozvoj techniky čtení (přesnost, plynulost, rychlost), procvičování potřebných funkcí pro rozvoj čtení a psaní (fonologických dovedností, fonologické paměti, koncentrace, zrakového vnímání a dalších dovedností) a porozumění čtenému textu. Nabízí i podporu gramotnostních dovedností při rozvoji psaného projevu ve smyslu uplatňování fonologických pravidel.