Internetový portál jdidoklubu.cz pomáhá teenagerům s jejich problémy

Datum: Autor/autoři: Jiří Kocourek Rubrika: Představujeme

Česká asociace streetwork přenesla svoji práci i do online prostředí. Již devátým rokem provozuje internetovou poradnu, kde pomáhá dětem zorientovat se ve svých problémech. Návštěvníci webu naleznou v preventivních článcích a videogaleriích, které jsou zpracovány velice poutavým a srozumitelným způsobem, témata související s dospíváním. Druhou formou pomoci je poradenský chat se sociálním pracovníkem. A jak takový chat vypadá? Jiří Kocourek, který celý projekt koordinuje, přináší ukázku zinscenovaného, ale vlastně dost reálného průběhu jednoho z chatů.