Co jste nevěděli o pedagogické psychologii na Novém Zélandu

Na Novém Zélandu žije necelých pět miliónů obyvatel, na které se vztahuje povinná školní docházka od 6 do 16 let. Pokud byste zde začínali výuku (ať už jako školní psychologové, studenti či učitelé), zasedali byste do lavic na přelomu ledna a února. Čím nás může novozélandská školní psychologie obohatit? Kde najdeme průniky s naším systémem a kde odlišnosti? Přijměte pozvání k nahlédnutí pod pokličku ostrova ve vzdálených vodách mezi Tasmanovým mořem a jižní částí Tichého oceánu.