Svou karabinu mám na klíčích od školy

Datum: Autor/autoři: Lucie Fialová Rubrika: Rozhovor

Tomáš Holubec učí od roku 2007 humanitní a společenskovědní předměty na Karlínské obchodní akademii v Praze. Posledních šest let je také zástupcem ředitele. Jeho nadřízený na něm oceňuje, že umí jednat se studenty i s kolegy, dokáže přiznat chybu a neustále se vzdělává. Má na starosti propagaci školy, spolu s kolegyní vede žákovský parlament. Za svůj aktivní přístup získal v listopadu Bronzovou karabinu, udělovanou právě zástupcům ředitele.