Škola a rodiče? Kde je vůle, tam je cesta...

Datum: Autor/autoři: Jitka Hánová

Je tomu bezmála 10 let, co jsme jako rodiče vedli své dítě poprvé do školy. Přiznám se, ten pocit byl velmi smíšený. Radost střídaly obavy, mnoho emocí, mnoho informací, tlak na to, že začíná úplně jiná etapa života nejen pro dítě, ale i pro nás rodiče. Na první dojem z paní učitelky si pamatuji dodnes. Hurááá, je sympatická, milá, umí se usmát, bylo to pro mě jako mámu důležité a je dodnes. Často říkám ráno svým dětem, hlavně si to ve škole užijte.