Ředitelka v době koronaviru II

Datum: Autor/autoři: Irena Trojanová Rubrika: Téma – distanční vzdělávání

Také jste si mysleli, že „koronavirové prázdniny“ budou tak 14 dní, maximálně tři týdny a pak se vše vrátí do normálních kolejí? Já tedy o tom byla přesvědčená a moc jsem si jinou možnost nepřipouštěla… Ale můj optimismus dlouho nevydržel a nejen já, ale i kolegové, žáci a rodiče jsme museli začít promýšlet dlouhodobější strategie. A co se nám v rámci nich osvědčilo nebo věříme, že se osvědčí?