Podpora, inspirace a spolupráce

Datum: Autor/autoři: Hana Matoušů Rubrika: Představujeme

Podpora, inspirace a spolupráce – to jsou hodnoty, které porota ocenila u letošních vítězů ceny pro inspirativní pedagogy – Global Teacher Prize Czech Republic. Vyhlášení vítězů GTP CR 2019 proběhlo 10. června v prostorách Opera v Praze. Slavnostním večerem provedla všechny přítomné moderátorka Ester Janečková a respekt a hold oceněným učitelům přišli vzdát kolegové, pedagogické osobnosti, partneři ceny i političtí představitelé. Vítězům pogratulovali ministr školství Robert Plaga, předseda senátního výboru zahrnujícího vzdělávání Jiří Drahoš a ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal.