Online kurzy pro učitele z celé Evropy

Datum: Autor/autoři: Vladimíra Kyselková Rubrika: Vzdělávání

Chcete diskutovat s kolegy ze zahraničí a zároveň stihnout vyzvednout děti ze školky? Rádi byste se profesně rozvíjeli, ale zůstali přitom v pohodlí domova? Hledáte tipy na užitečné aplikace a další inspiraci do výuky, ale čas tomu chcete věnovat, jen když se to zrovna hodí (třeba i večer)? I to jsou důvody, proč se učitelé napříč Evropou s oblibou zapojují do online kurzů European Schoolnet Academy.