Mise Lombok aneb Šíříme finanční gramotnost do celého světa

Datum: Autor/autoři: Jana Merunková Rubrika: Gramotnosti

S výzvou letět na Lombok učit a hlavně pomoci koncepčně uchopit výuku finanční gramotnosti na tamních školách přišel jeden z našich mnohaletých podporovatelů. A protože znal dlouhodobé vize yourchance, nabrala jeho výzva rychlý spád k realizaci. Bylo to o to snazší, že místní síť škol Kintari vybudovala Češka Jana Wolfová. Den po dni je možné tuto cestu sledovat v knížce Mise Lombok.