Děti věnovaly seniorům to nejcennější: Vyhlášení nejinspirativnějšího žákovského projektu roku 2022

Datum: Autor/autoři: Veronika Pevná Rubrika: Představujeme

Na půdě Senátu PČR rozhodla porota o tom, který z projektů deseti žákovských parlamentů z celé republiky bude pro tento rok tím nejinspirativnějším. Slavnostnímu vyhlášení předcházelo on-line hlasování veřejnosti, do něhož se zapojilo 3 827 hlasujících. Letošním vítězem se stal projekt žáků ze základní a mateřské školy Byšice „Senioři, pojďte ven!“.