Nová výzva v programu Erasmus+

Vydáno: 1 minuta čtení

Využijte šance získat finanční podporu na mezinárodní mobility osob (pro žáky i zaměstnance) z prostředků programu Erasmus+.

Dům zahraniční spolupráce (DZS) vyhlásil novou výzvu, jejíž uzávěrka je stanovena na 5. února. Výzva platí pro všechny sektory – školní vzdělávání, odborné vzdělávání a příprava, vysokoškolské vzdělávání, vzdělávání mládeže i dospělých.

Evropská komise opět navýšila České republice rozpočet, který mohou zájemci využít na řadu zajímavých aktivit včetně odborných stáží, studijních a výukových pobytů, stínování nebo kurzů. V sektoru vzdělávání mládeže platí stejný termín i pro žádosti na projekty strategických partnerství a dialogů mládeže.

V souvislosti s výzvou pro rok 2020 pořádá DZS řadu infoseminářů, webinářů a nabízí i individuální konzultace.

Více informací naleznete na stránkách www.naerasmusplus.cz.

Zdroj: Informace DZS