Pozor na kyberšikanu u žáků! Přinášíme rady k prevenci

Vydáno: 6 minut čtení

Děti v dnešní době tráví na internetu hodně času. Ve virtuálním prostoru hrají hry, upevňují přátelství a také sem někdy přenášejí spory a problematické chování. Vzniká tak riziko kyberšikany. Ta představuje stále větší problém, který musejí řešit nejen rodiče, ale také učitelé a školy. Důležité je ji nezjednodušovat, ale naopak nastavit pevná pravidla pro využívání internetových sociálních sítí žáky i sankce za jejich porušení. Přinášíme konkrétní doporučení, návody a metodické listy, jak s kyberšikanou bojovat.

Pozor na kyberšikanu u žáků! Přinášíme rady k prevenci
Autorský kolektiv
APIV B
Co je kyberšikana?