Nové žádosti o podporu pro české studenty zahraničních univerzit přijímá Nadace The Kellner Family Foundation do 12. března 2023

Vydáno: 2 minuty čtení

Nadace The Kellner Family Foundation otevřela 1. ledna 2023 již 14. grantové řízení pro studenty bakalářských programů na zahraničních univerzitách. I letos přijímá žádosti elektronicky. Formulář musí zájemci o podporu vyplnit v průběhu dvou a půl měsíců a nejpozději do 12. března a vložit do systému i všechny dokumenty potřebné k posouzení žádosti. Přihlášky zástupci nadace posuzují v několika kolech. Nejdříve vyhodnotí informace poskytnuté v přihlášce a vybrané studenty pak pozvou k osobním rozhovorům. Přihlášky jsou hodnoceny velmi individuálně. Komisi zajímá každý jednotlivý příběh studentky nebo studenta, jejich motivace, ambice a odhodlání. Nadace podporuje mladé lidi, u kterých je zřetelné jejich zapálení pro obor a kteří mají svůj profesní sen, k němuž by rádi po návratu ze zahraničí směřovali.