Nově projektově - o změně školního vzdělávacího programu prostřednictvím projektové výuky. 2. část: Jak?

Vydáno: 9 minut čtení

V prvním díle naší minisérie jsme se seznámili se dvěma přípravnými kroky pro zavedení plánované projektové výuky. V tuto chvíli víme, proč chceme výuku měnit, a máme vytvořený tým, který změnu začne pomalu provádět. Nyní nás čeká skutečně náročné období, protože začneme tvořit vizi a následně strategii, seznamovat s ní ostatní i zkoušet první projektovou výuku. Pomalu se přesouváme z přípravné fáze do fáze implementační. Nebudeme ale předbíhat a podíváme se na jednotlivé kroky postupně.

Nově projektově – o změně školního vzdělávacího programu prostřednictvím projektové výuky
2. část: Jak?
Mgr.