Podzimní konference pro zřizovatele Lepší škola se blíží

Vydáno: 2 minuty čtení

Jedním z hlavních témat budou ukrajinští žáci v českých školách

Organizace EDUin, o. p. s., v rámci svého Klubu zřizovatelů letos na podzim opět organizuje konferenci pro zřizovatele s názvem Lepší škola. Konference proběhne 10. listopadu v Kongresovém centru v Praze. Hlavním řečníkem je ekonom a poradce premiéra Daniel Münich.

Konference nabídne v duchu svého motta Škola jako úkol zřizovatelům nejnovější data a analýzy a také zcela konkrétní příklady z praxe, které jim pomohou porozumět současným potřebám škol a vyrovnat se s výzvami, které před nimi stojí aktuálně i výhledově.

Na konferenci v dopolední části vystoupí například vedoucí analytik MŠMT Lukáš Seifert, ředitel krnovské základní školy Karel Handlíř nebo programová ředitelka organizace META Kristýna Titěrová.

Odpolední program nabídne workshopy – například vítěz GTP CZ Václav Fiala v ukázkové hodině předvede, jak vypadá výuka vedoucí k budování kompetencí.

Kompletní program a možnost zakoupit vstupenku najdete ZDE.

Partnery konference jsou Livesport, Kongresové centrum Praha, a. s., Bellhop, ICZ Group, SEVT, a. s., Tera, s. r. o., AV MEDIA SYSTEMS, a. s.


Moderní obec je mediálním partnerem konference.

Konference vzniká díky podpoře programu Active Citizen Fund v rámci projektu Lepší školy v obcích a městech.