Výše úvazku

Datum: Autor/autoři: JUDr. PhDr. Jiří Valenta Rubrika: Poradna

Chtěla bych se poradit, na jakou výši úvazku mám nárok na pozici vedoucí školní jídelny při ZŠ a MŠ: v mateřské škole vaříme pro svých 50 dětí a pro další dvě mateřské školy vařená jídla dovážíme (pro celkový počet 40 strávníků). Ve školní jídelně vaříme pro svých 139 žáků a 35 dospělých, z toho 8 cizích strávníků, pro další ZŠ vařená jídla dovážíme pro 37 žáků a 4 zaměstnance. Celkem tedy vaříme pro 90 dětí a 9 zaměstnanců v MŠ, 176 dětí a 36 zaměstnanců a 8 cizích strávníků v ZŠ. Vedu dvě provozovny se samostatnými sklady.