Školka V Lukách na návštěvě v Prešově

Mateřská škola V Lukách je běžnou sídlištní školkou, jednou ze sedmi mateřských škol v Rakovníku. Vize naší mateřské školy je „Školka jako místo setkávání“. Chceme být školkou, kde se budou setkávat různí lidé s různými potřebami, možnostmi, názory a představami. Mezi hlavní principy, na kterých je založena naše vize, patří kromě otevřenosti, respektu a podpory, individualizace a spolupráce také princip odbornosti. Ten klade důraz na kvalitního pedagoga nejen po stránce odborné kvalifikace, ale také na jeho další profesní růst.

Školka V Lukách na návštěvě v Prešově
Mgr. et Mgr.
Jana
Kovářová