Seznamte se - Evropská škola v Bruselu

Datum: Autor/autoři: Petr Koubek Rubrika: Představujeme

Jsem učitelem vyššího stupně Evropské školy Brusel 3. Jako vyslaný učitel členského státu EU zde mám za povinnost vyučovat lege artis a s nejlepším vědomím a svědomím děti z bezmála celé EU. Já konkrétně vyučuji humanitní předměty, zejména výtvarné umění a český jazyk. Jak je obvyklé v rámci české jazykové sekce, vyučuji také předmět s názvem Human Sciences, v jehož kurikulu se skrývá historie a geografie. Úvazek je s učitelem diskutován předem a je přihlédnuto k jeho zkušenostem.