Podzimní semináře o učení venku

Vydáno: 2 minuty čtení

Rádi byste učili venku, ale ještě jste to nezkusili a přemýšlíte, jak na to? Přijďte se inspirovat, jak učit na čerstvém vzduchu! V programu Les ve škole vzdělávacího centra TEREZA jsme pro učitele a vychovatele v družinách připravili nové semináře.

Seminář pro učitele 2. stupně ZŠ - Seznámení s novou metodikou pro sedmáky

Řízení školy onlineDobře víme, jak nesnadný je pro pedagoga úkol zaujmout děti v tomto věku. Proto jsme se zaměřili na to, co je „jejich“ – osobitý projev, využití sociálních sítí a různých mobilních aplikací, záliba v místech stranou od ruchu běžného dne a navrch pořádná porce dobrodružství.

• KDY: Pondělí 1. října 2018, 13 – 17 hodin
  • KDE:  Vzdělávací centrum TEREZA, Haštalská 17, Praha 1
  • KDY: Pátek 12. října 2018, 13 – 17 hodin
  • KDE:  Česká Třebová, Ekocentrum Podorlicko, Podbranská 959

Co vás čeká

• Na semináři si zažijete některé lekce z nové metodiky Lesa ve škole nazvané ŠKOLA MEZI ZELENÝMI OSTROVY na vlastní kůži.
  • Některé aktivity si ukážeme také venku
  • Odvezete si jednu metodiku
  • Seminář je vhodný pro pedagogy 2. stupně a lektory volnočasových aktivit.

Díky našim podporovatelům činí účastnický poplatek 300 Kč za osobu.  Pro registrované je zdarma.

CHCI NA SEMINÁŘ

Novinka: Semináře pro vychovatelky/vychovatele družin

družiny venku

Využijte katalog pomůcek a výtvarného materiálu zdarma. Místa a věci, které nabízí sama příroda. Zažijte na vlastní kůži, co lze tvořit s dětmi venku nebo pod střechou z donesených přírodnin.

Vytvořte se svou družinou něco výjimečného ze zdánlivě obyčejných klacků, kamenů či kůry. Inspirujte se, co lze s dětmi zažít, zkoumat a jaké svátky můžete venku slavit během školního roku. Čas venku je pro děti jedinečný a s družinou ho mohou zažít hned za školou.

Přijďte na lesní seminář!

• KDY: Pondělí 22. října, 9 – 13 hodin
  • KDE: Základní škola Kunratice, Předškolní 420/5, Praha 4, Kunratice

CHCI NA SEMINÁŘ PRO DRUŽINY

Zdroj: https://lesveskole.cz/portfolio/cz/skola-mezi-zelenymi-ostrovy-7-rocnikhttps://lesveskole.cz/cz/seminare-a-mentoring