Odborná poradna

Vydáno: 1 minuta čtení

Pro všechny předplatitele zdarma!!!

Řízení školy onlinePoložit jakýkoliv odborný dotaz vztahující se ke školské problematice můžete:

Registrací na www.dauc.cz

(Vpravo nahoře klikněte na Registraci a po té na "Doregistrovat OaO").

Licence Moje OaO umožňuje předplatitelům vybraných produktů Wolters Kluwer položit max. 7 dotazů za rok do poradny Otázky a odpovědi. Tato licence neopravňuje k plnohodnotnému přístupu na portál DAUC.cz a do poradny Otázky a odpovědi. Nelze také zobrazovat odpovědi na dotazy jiných uživatelů.

Budete potřebovat č. zaplacené faktury za předplatné časopisu či Řízení školy online.

E-mailem redakcers@rizeniskoly.cz

Váš dotaz můžete zaslat e-mailem k nám do redakce. My jej předáme příslušnému expertovi k zodpovězení.

Telefonicky na tel. č. : 246 040 447

Váš dotaz můžete položit i po telefonu. My jej pro Vás sepíšeme a předáme odborníkovi. Telefonické přijetí dotazu jeho odborné zodpovězení neurychlí.