MŠMT vyhlásilo anketu "Úsměv dětí 2019"

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo 2. ročník ankety o nejoblíbenějšího pedagogického pracovníka v dětském domově, dětském domově se školou, výchovném a diagnostickém ústavu "Úsměv dětí 2019". Do ankety nominují svého oblíbeného pedagoga nebo pedagožku děti ze zařízení. O vítězi rozhodne porota do 15. června.

Druhý ročník ankety o nejoblíbenějšího pedagogického pracovníka v dětském domově, dětském domově se školou, výchovném a diagnostickém ústavu vyhlašuje MŠMT společně s Federací dětských domovů České republiky.

O vítězi rozhodne finálová porota složená ze zástupců MŠMT, Federace dětských domovů a vybraných krajských úřadů do poloviny června. Slavnostní vyhlášení ankety a ocenění vítěze se uskuteční, tak jako loni, u příležitosti baletního představení v Národním divadle v Praze.

Prostřednictvím ankety chce MŠMT a Federace dětských domovů České republiky každoročně oceňovat pracovníky pomáhající dětem v ústavních zařízeních.

Termín podání přihlášek do ankety je prodloužen do 15. dubna 2019.
Podmínky a přihláška jsou zde: Úsměv dětí.pdf
Další informace a fotogalerii z loňského oceňování vítěze v Národním divadle lze shlédnout ZDE

Zdroj: http://www.msmt.cz/msmt-vyhlasilo-anketu-usmev-deti-2019