Kulatý stůl o trendech ve vzdělávání

Vydáno: 1 minuta čtení

Rádi bychom Vás při příležitosti Mezinárodního dne učitelů pozvali na speciální kulatý stůl zaměřený na trendy ve vzdělávání - zejména z pohledu nových technologií. V rámci diskuzního setkání představíme hlavní mýty spojené s moderními formami výuky. Pobavíme se o situaci na českém trhu a představíme aktivity a projekty zaměřené na digitalizaci a rozvoj českého školství, jež Microsoft směrem k základním a středním školám rozvíjí.

O svou osobní zkušenost s digitalizací výuky a využíváním informačních technologií ve výuce se s Vámi podělí přímo zástupce jedné z pilotních škol, která koncepčně zavádí technologie do výuky, Jan Korda, ředitel ZŠ Lyčkovo náměstí. Za Microsoft se můžete těšit na Davida Frantíka, ředitele pro sektor veřejné správy, Irenu Brifordovou, manažerku pro akademický sektor, a Janu Knesplovou, manažerku programu Partneři ve vzdělávání.

Kdy: 28. 3. 2014 od 10.00 hodin

Kde: Microsoft, BB Centrum, budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4 (7. patro, Superkancelář)

Svou účast, prosím, potvrďte do 21. března na e-mail a-mapola@microsoft.com či na telefonní číslo +420 739 491 322.