Finanční odměna pro učitele, kteří pracují s talentovanými žáky

Kategorie: Střední školy Autor/autoři: MŠMT

V souvislosti s blížícím se termínem uzávěrky rozvojového programu Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2013 – Excelence 2013 upozorňujeme střední školy na kontrolu údajů ve výsledkových listinách soutěží.

Kompletní výsledkové listiny všech kategorií soutěží zařazených do programu Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2013 – Excelence 2013 byly vloženy do databáze, která je veřejně dostupná na adrese: http://excelence.nidm.cz/.

MŠMT upozorňuje, že úprava výsledků z důvodů chybného vložení pořadí je možná pouze do 27. září 2013. Po tomto datu již nelze výsledkové listiny měnit! Správné údaje obsažené ve výsledkových listinách jsou základní podmínkou pro úspěšné rozdělení finančních prostředků určených na platy pedagogických pracovníků středních škol, kteří se podíleli na vzdělávání talentovaných žáků v hodnoceném oboru.