Dětský hlas ze ZUŠ...

Datum: Autor/autoři: Jakub Machart Rubrika: Názory žáků

Všechno, co ve škole děláme, děláme kvůli nim. Všechno, čím se v tomto časopise zabýváme, se jich týká. Všechno, co mezi sebou řešíme, má na ně dopad. Co si ale o tom všem myslí oni, na se to jich neptáme. Distanční doba přinesla mnoho podnětů (a to nejen v literárně-dramatickém oboru) k tvorbě článků, fejetonů, úvah a reflexí žáků ZUŠ. Tuto stránku proto otevřeme a věnujeme pravidelným příspěvkům našich žáků. Je na nás, ředitelích a učitelích, zda se jejich názory necháme inspirovat.