Školní družiny a kluby přivítaly jaro

Díky dětem ze školních družin a klubů rozkvetla chomutovská knihovna "Jarní výstavou chomutovských školních družin a klubů".

Školní družiny a kluby přivítaly jaro
Hana
Hladká,
vychovatelka ŠD, ZŠ Na Příkopech, Chomutov; organizátorka vzdělávacích akcí NIDV v oblasti ZNV
Opět jedna z mnoha společných akcí, které pořádají paní vychovatelky z Chomutova a přilehlých obcí. Tentokrát byla společná akce zaměřená na výtvarné práce a výrobky s jarní tematikou. Celé druhé patro knihovny bylo vyzdobené výtvarnými pracemi a výrobky šikovných dětí ze školních družin a klubů.
Kreativita a fantazie malých dětí nezná mezí, a proto bylo možné obdivovat práce z přírodních materiálů, papíru, a dokonce ze zužitkovaných plastů. Bylo se opravdu na co dívat.
Všem malým výtvarníkům a jejich pomocníkům patří velké díky za krásné práce a navození správné jarní nálady.
Školní družina i klub jsou důležitou součástí školy, kde se mohou děti rozvíjet v tvořivé činnosti v době po vyučování. Školní družiny a kluby nabízí dětem nejen odpočinek, ale i možnost zapojit se a uplatnit svou kreativitu, nápady a chuť tvořit.