Podzimní tvoření - hra barev a materiálů

Datum: Autor/autoři: Alexandra Hejlová Rubrika: Tvoříme

Dnes si budeme hrát s různými materiály, barvami, budeme recyklovat a použijeme tak věci, které bychom jinak vyhodili. Vyrobíme si podzimní dekorace, kterými si můžeme vyzdobit třídu, ale i domov - dětské pokojíčky. Začneme dýněmi, které již dnes neodmyslitelně k podzimu patří, ovšem my si vyrobíme zcela netradiční, dekorativní látkové dýně ze starého oblečení, ty nám mohou dělat radost celý podzim. Nebude chybět ani obrázek třeba na zeď, ale nebudeme malovat, dnes budeme tisknout. Co k tomu dnes všechno budeme potřebovat?