Kreativní aktivity

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová Rubrika: Inovace a inspirace

Ve školní družině je velký prostor, jak pomocí jednoduchých her rozvíjet dětskou kreativitu, zábavnou formou opakovat učivo, rozšiřovat slovní zásobu, spolupracovat napříč ročníky, a ještě si při tom užít mnoho legrace. K těmto hrám nepotřebujete náročné pomůcky a ani zdlouhavou přípravu, stačí nápad, dobrá nálada, recyklace materiálu a obměny notoricky známých her. V následujícím příspěvku jsou popsány právě takové kreativní aktivity, které si děti v naší družině oblíbily.