Družina (za) školou

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová Rubrika: Inovace a inspirace ze škol

Pro děti v minulosti bylo zcela přirozené učit se venku. Družiny mají velkou možnost a příležitost děti k tomuto učení znovu přivést. Můžete se zapojit do projektů, které vám pomohou s náplní i metodikou. Vzdělávání venku je názorné, pestré, zaměstná všechny smysly. V neposlední řadě je pohyb a pobyt venku zdravý nejen pro fyzický rozvoj dětí, ale kontakt s přírodou přispívá k lepšímu duševnímu zdraví a snižuje stres.