Seznamte své studenty s projektem Science is Wonderful!

Kategorie: Ostatní Autor: Technologické centrum AV ČR

Proběhne online: Projekt Science is Wonderful! se bude konat od 10. do 26. listopadu a jeho cílem je seznámit studenty základních a středních škol z celé Evropy se světem vědy.

Tato digitální událost poskytne vám a vašim žákům příležitost nechat se inspirovat vědci, sledovat živé workshopy a demonstrační programy a objevovat širokou škálu online zdrojů k podnícení zvídavosti.

Po zahájení, které proběhne naživo 10. listopadu, si můžete snadno přizpůsobit svou účast, aby vyhovovala potřebám a rozvrhu vás a vaší třídy, zaregistrovat se k účasti na workshopech a výměně zkušeností s vědci prostřednictvím Meet the Scientist! během týdne z 22. na 26. listopadu.

Při příležitosti ukončení události, které proběhne 26. listopadu, získáte možnost zamyslet se nad nejdůležitějšími momenty. Tím však podpora nekončí, protože zdroje budete mít neustále k dispozici prostřednictvím Science is Wonderful! Digital v průběhu celého roku.

Pokud máte zájem o účast a rádi byste co nejlépe využili všech příležitostí a aktivit, zaregistrujte se zde: https://scienceiswonderful.eu

Na těchto stránkách také naleznete více informací o Science is Wonderful! nebo nám pošlete své dotazy na schoolsSIW2021@vo-europe.eu.

Zdroj: Z dopisu Kanceláře projektu Science is Wonderful! 2021