Promluv k světu bublinou

Kategorie: Projekty Autor: Adra.cz

Cílů udržitelného rozvoje

Komiksové soutěže na téma Cílů udržitelného rozvojeŘízení školy online

Přihlaste se do čtvrtého ročníku Komiksové soutěže ADRA  "Promluv k světu bublinou" na téma Cílů udržitelného rozvoje

DRŽíme se uDRŽitelného rozvoje

Posláním komiksové soutěže je šířit principy udržitelného rozvoje. Čím víc lidí o nich uslyší, tím líp! Navíc v tom nejsme sami, tzv. Agendu 2030 odhlasovali zástupci 193 zemí naší planety na půdě OSN.

Jaká je cena pro výherce?

Hlavní cenou bude osvědčený komiksový workshop, tentokrát pod vedením Michaela Petruse. Dále máme připraveny sponzorské věcné ceny, od komiksových knih po výtvarné potřeby.

Pravidla platí!

Přihlašovat se můžete do 31. října přes tento formulář. Pedagogové svou třídu mohou přihlásit zde, takže se nemusí každý žák hlásit sám.

A jak na to?

Připravili jsme pár tipů pro pedagogy jak na komiks ve výuce. Jednotliví autoři mohou nalézt inspiraci zde.

Zdroj: https://www.adra.cz/oddeleni-vzdelavani/komiksova-soutez