Řízení školy online
Aplikace pro řízení školy

30denní zkušební přístup ZDARMA

Registrace

Projekty

Můžeš podnikat

Kategorie: Společenské vědy Autor: Můžeš podnikat

Online semináře

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Našim cílem je inspirovat studenty k podnikavosti a k tomu, aby byli ve svých životech samostatní a nezávislí. Nově vzniklá životní situace nám ukazuje, že podnikavost je skutečná hodnota nebo dovednost, která posouvá jednotlivce i společnost dále. Podnikavost v pravém slova smyslu mění svět k lepšímu. Česko je snad jediný stát, kde nebude nedostatek roušek a to jednoduše proto, že si je lidé sami ušijí - jsou totiž podnikaví. Lidé tisknou 3D respirátory a ochranné štíty, zakládají svépomocné skupiny, učitelé spolupracují s firmami a pouští se do mnoha dalších aktivit a pozitivních příkladů podnikavosti, kterou kolem sebe vidíme. Víme, že podnikavost se v životě vyplácí jak jednotlivcům a rodinám, tak širším společnostem - školám, firmám i státní sféře. Inspirujeme proto studenty k podnikavosti příběhy úspěšných podnikatelů, kteří na svých příkladech ukazují, jak fungují jejich firmy, jak přistupují k jejich rozvoji a řeší vzniklé problémy.

MŮŽEŠ PODNIKAT je vzdělávací program pro studenty středních škol, který vznikl v roce 2012 a kterým již prošlo více jak 37 000 studentů. Program realizujeme v celém Česku na všech typech středních škol a je pro školy zdarma. V současné době spolupracujeme s 160 podnikateli, kteří vedou semináře pro studenty a 250 středními školami ve všech regionech.

V době nouzového stavu pořádáme Online semináře MŮŽEŠ PODNIKAT. Pořádáme interaktivní semináře, které studentům obohatí výuku. Semináře MŮŽEŠ PODNIKAT je možné začlenit do výuky ZSV, ekonomie nebo jiných odborných předmětů.

V případě zájmu je možné zdarma objednat online semináře na www.muzespodnikat.cz nebo přímo u koordinátorky seminářů, Jany Bugnerové, jana.bugnerova@muzespodnikat.cz, tel. 731 157 565.

Řízení školy

Zdroj: Můžeš podnikat


Diskuse - Počet příspěvků: 0

Projekty

1Planet4All

Člověk v tísni

Program Soutěž & Podnikej

Soutěž & Podnikej

Studentská CYBER COVID ESEJ

Kybersoutez.cz

Program Českého národního registru dárců dřeně (ČNRDD)

Český národní registr dárců dřeně